Naudojimas

Kuo anksčiau pradedamas rando gydymas, tuo didesnė teigiamos įtakos tikymybė rando formavimuisi. Contractubex® gelį pradėkite naudoti iš karto žaizdai užsivėrus ir (arba) pašalinus siūlus. Skaidrų gelį užtepti yra nesudėtinga ir saugu.

Randų gydymas

Idealiu atveju Contractubex® geliu reikėtų švelniai įtrinti odą 2–3 kartus per dieną mažiausiai 3 mėnesius. Contractubex® gelis suformuoja ploną plėvelę, kuri apsaugo jautrų rando audinį.

Contractubex® gelį tepkite tik ant jau užsivėrusių žaizdų. Venkite patekimo į akis, į nosį ar į burną arba ant kitų gleivinių.

  • Pradėkite nuo centro ir judėkite link kraštų, gelį švelniai įtrindami į randą.
  • Tęskite mažais sukamaisiais judesiais, kol Contractubex® gelis visiškai įsigers.

Uklanjanje ožiljaka

Jis to vertas!

Rando gydymui reikia kantrybės, nes sužalotai odai sugyti reikia laiko. Po maždaug 4 savaičių galima pastebėti sumažėjusį paraudimą, po dviejų mėnesių randas po truputį šviesėja, tampa elastingesnis ir plokštesnis.4,8

Contractubex® gelis yra saugus, jo toleravimas įrodytas daugeliu klinikinių tyrimų. Juo galima saugiai gydyti mažus vaikus remiantis atliktų tyrimų duomenimis, vyresniems nei 1 metų vaikams gelį ant rando audinių reikia tepti vieną arba du kartus per parą.

Vaistas taip pat gali veikti ir senesnius randus. Senesnius randus Contractubex® geliu reikia trinti 3 kartus per dieną mažiausiai 6 mėnesius.

Kaip vartoti Contractubex (.pdf)