Contractubex® gelis

Uklanjanje ožiljaka
Randų gydymas

Randų specialisto Contractubex geliu randai gydomi daugiau kaip 50 metų. 5 Gelis yra vienas geriausiai parduodamų gaminių randams gydyti daugiau kaip 60 šalių.7

Contractubex® gelio veiksmingumas

Contractubex® gelio veiksmingumas įrodytas daugeliu klinikinių tyrimų.1-4 Jame esantis trijų veikliųjų medžiagų derinys veikia prasiskverbdamas giliai į randą ir iš vidaus slopina randėjimą.

Rezultatas: sumažėjęs ir plokštesnis randas.6

Contractubex® gelio veiksmingumą taip pat rodo aukštas pacientų pasitenkinimo rodiklis. Teigiama daugelio pacientų patirtis rodo, kad naudojant „Contractubex®“ gelį tikrai juntamas poveikis ir randus galima sėkmingai gydyti.

Randų gydymas

Contractubex® gelį galite pradėti naudoti iš karto užsivėrus žaizdai ir pašalinus siūlus, nes anksčiau pradėjus gydyti užtikrinama didesnė teigiamo poveikio rando susidarymui tikimybė.

Nenutrūkstamai naudojant Contractubex® gelį dėl jo trejopą poveikį užtikrinančios receptūros tuoj po kelių savaičių paraudimas gali išnykti, o rando išvaizda gali pagerėti. Randas tampa elastingesnis ir plokštesnis. Atsižvelgiant į randėjimo mastą, gydymas gali trukti 3–6 mėnesius, nes randinis audinys atsinaujina labai lėtai

Atkakliai siekite savo tikslo – jis vertas pastangų!

Kaip vartoti Contractubex (.pdf)